Pokrývačské a klempířské práce

JANKU stavby nabízí střechy na klíč. Střechy dodáváme zákazníkům jako kompletní dodávku, vč. dalších služeb a příslušenství (pokrývačství, tesařství a klempířství). Současně nabízíme dodávku střešních krytin, střešních oken a dalších doplňků.

Kontaktujte nás pro bližší informace! jankustavby@seznam.cz

PŘIJEDEME-PROKONZULTUJEME S VÁMI-VYPRACUJEME ROZPOČET-A MŮŽE SE ZAČÍT REALIZOVAT

Pokrývačské, klempířské práce

 

 

 

Pokrývačství

Šikmé střechy pokrýváme kvalitními pálenými či betonovými krytinami. Na přání dodáváme i méně tradiční střešní krytiny: vkláknocementové krytiny s vysokou odolností nebo třeba asfaltové šindele s vysokou odolností a nízkou hmotností.

Tesařství

Naši zkušení tesaři zajišťují zejména výrobu nosných konstrukcí střech, jež jsou základem pro položení nové střechy. Necháte-li si od nás postavit novou střechu či provedeme rekonstrukci stávající střechy, vždy se můžete spolehnout na tesařské práce té nejvyšší kvality.

V rámci tesařských prací nabízíme zejména stavbu kompletních střech na klíč a dále opravy stávajících krovů. Vedle toho nabízíme stavby dřevěných pergol, dřevěných přístřešků a podobných zahradních konstrukcí.

Klempířství

Klempířské práce jsou závěrečnou součástí realizace střechy. Hlavním cílem klempířských prací je zajištění svodu srážkové vody ze střechy a ochrana proti zatékání do objektu. Provádíme tyto klempířské práce - lemování, oplechování komínů, montáž střešních výlezů, montáž okapů a svodů a montáž úžlabí.

Střechy od JANKU stavby

Střechy, resp. pokryvačské, klempířské a tesářské práce představují v naší nabídce důležitou položku. Pro veškeré pokryvačské, klempířské a tesářské práce disponujeme potřebnými oprávněními, všechny uvedené činnosti jsou samozřejmě prováděny odborně vyškolenými profesionály. Potřebujete-li pro svůj objekt novou střechu či rekonstrukci stávající, rádi vám předložíme naší výhodnou nabídku.

Kontakt

JANKU Stavby
Janku Jiří
Krokova 207
Chlumec
40339
+420777856674
867 47 266
DIČ CZ7710102906
Firma je zapsána na živnostenském úřadě
v Ústí nad Labem

Stavba pasivního RD Kočkov - Ústí nad Labem8