Rekonstrukce a přestavby bytů

Rekonstrukce rodinných domů, bytů

I nejlépe provedená a udržovaná stavba dříve či později potřebuje opravu, rekonstrukci či přestavbu. Provádíme dílčí opravy, přestavby i generální rekonstrukce rodinných domů, bytových jednotek nebo činžovních domů.

Opravujeme, rekonstruujeme a přestavujeme rodinné domy a bytové jednotky včetně interiérů. Máme řadu zkušeností s opravami panelových a činžovních domů. Provádíme zateplení a opravy fasád. Jen kvalitně a odborně provedená práce může významně oddálit intervaly nákladných oprav.

Rekonstrukce, opravy a přestavby od JANKU stavby

Rekonstrukce, opravy a přestavby představují v naší nabídce velmi důležitou položku. Pro veškeré práce spojené s rekonstrukcemi, opravami a přestavbami disponujeme potřebnými oprávněními, všechny rekonstrukce, opravy a přestavby jsou samozřejmě prováděny odborně vyškolenými profesionály. Potřebujete-li pro svůj objekt zajistit rekonstrukci, opravu či přestavbu, rádi vám předložíme naší výhodnou nabídku.

Kontaktujte nás! jankustavby@seznam.cz

Přestavby bytových jader

Přestavby a rekonstrukce koupelen a wc

Rekonstrukce zděných koupelen a wc, stejně tak přestavby umakartových panelákových bytových jader, patří k našim žádaným službám. Zmodernizujte si svůj panelákový byt.

Dílo je realizováno jako kompletní dodávka - od vodorozvodů a elektrorozvodů, přes stavební keramiku a zařizovací předměty (samozřejmě podle volby klienta), samotnou výstavbu bytového jádra až po finální malbu.

Rekonstrukce bytových jader

Jsme přesní

Rekonstrukce i přestavby koupelen provádíme z pórobetonu (tzv. přesných tvárnic). Tak zaručíme dokonalou přesnost výsledného díla a dlouholetou spokojenost uživatelů koupelen či wc.

Provádíme též kompletní rekonstrukci panelákových bytů, balkonů, teras, lodžií. Od podlahy až po strop, od koupelny až po ložnici, od okna až po balkón. Vybouráme Vám příčky, které již v bytě nechcete mít. Zajístíme odvoz zbouraného zdiva, suti.

Potřebujete-li pro svůj objekt nové bytové jádro či uvažujete o rekonstrukci stávajícího, rádi vám předložíme naší výhodnou nabídku.

Kontakt

JANKU Stavby
Janku Jiří
Krokova 207
Chlumec
40339
+420777856674
867 47 266
DIČ CZ7710102906
Firma je zapsána na živnostenském úřadě
v Ústí nad Labem

Stavba pasivního RD Kočkov - Ústí nad Labem8