Renovace fasád

Vzhled domu ovlivňuje fasáda

Tajemství dlouhověkosti domovní fasády

Novou fasádou získá Váš dům nejen atraktivní a jedinečný vzhled, ale také tepelně izolační ochranu obvodových stěn.

Fasáda by měla být v souladu s architektonickým výrazem domu, ale zároveň by měla splňovat všechna technologická kritéria pro své přežití.

Fasáda není jen finální ozdobou, ale zároveň chrání Váš dům proti dešti, chladu, hluku a dalším škodlivým vlivům. Pro zdravý život v domě je velmi důležité příjemné vnitřní klima, proto musí fasáda také dýchat.

Fasáda je po celý rok zatěžována různými teplotními změnami, kterým by měla odolávat mnoho let bez poškození. Pro dosažení dlouhověkosti je proto nezbytné, aby fasáda splňovala hned celou řadu parametrů.

Naše stavební firma používá i v oblasti fasád moderní stavební materiálya fasádní systémy. Současné stavební technologie umožňují individuální kombinaci fasádních materiálů podle využití domů nebo typů budov. Fasádní systém bychom měli navrhnout již ve fázi přípravy nové stavby nebo rekonstrukce. Pro celkový výsledný efekt fasády je vždy nejdůležitější správně zvolit kombinaci zdiva, omítky a její povrchové úpravy.

 

Fasádní systémy

Moderní a efektní fasády

Nátěry fasád, zateplení fasády, nová fasáda, fasádní obklady, čištění fasád, opravy fasád, rekonstrukce fasádFasádní systémy nabízejí široké možnosti řešení pro realizaci Vaší fasády. Nabídka těchto dnes vysoce žádaných stavebních technologií zahrnuje jak materiály pro venkovní fasády, tak pro vnitřní omítky. Některé materiály lze použít pro interiér i exteriér. Fasádní materiály můžeme dle jednotlivých typů nanášet na všechny existující podkladové materiály a tepelné izolace. K dispozici máme různé barevné kombinace, standardní bílé a šedé, nebo v rozmanitých barevných odstínech.

Velmi estetického provedení fasády lze docílit kombinací barev pomocí oddělovacího pásu, výsledný vizuální dojem domu se tak může ještě značně vylepšit. Některé fasádní systémy lze aplikovat i v zimním období díky složení materiálů, které jsou obohaceny o speciálních přísady. Technologie nanášení fasády se provádí strojově nebo klasicky ručně.

Naše stavební firma používá ověřené fasádní systémya materiály firem Herbol, Dektherm a Terranova. Součástí našich stavebních služeb je dodávka fasádního materiálu a poradenství při výběru barevného provedení fasády.

 

Nátěry fasád

Trvalá ochrana Vaší fasády

  • penetrace fasády - ochranný nátěr proniká až do hloubky podkladu
  • akrylátové nátěry fasád - hladká barva odolná proti povětrnosti, elastická, omyvatelná, paropropustná 
  • disperzní nátěry fasád - trvale elastická barva fasády
  • silikátové nátěry fasád - stálé vůči počasí
  • silikonové nátěry fasád - odolné vůči škodlivým vlivům po řadu let
  • vícebarevné fasády - hladké nebo hrubé provedení
  • ochranné nátěry - na podezdívky fasád

 

Rekonstrukce fasád

Kompletní rekonstrukce obvodových plášťů

Naše stavební firma provádí kompletní rekonstrukce obvodových plášťů různých budov od rodinného domu po panelový. Stavební práce provádíme včetně dodávky a montáže oken, dveří, výkladů, vrat apod. Při realizaci také opravujeme nebo vyměňujeme klempířské prvky: svislé odpadní svody dešťové vody, parapety, závětrné lišty atd.

 

Zateplení fasád

Ušetřete náklady za vytápění!

Zateplení fasády Vám zajistí snížení nákladů za vytápění, zlepšení tepelné pohody v domě a snížení venkovního hluku. V neposlední řadě získáte novou fasádu, která zatraktivní vizuální vzhled Vašeho domu. Více najdete na stránce zateplení domu.

 

Před nanesením fasády

Fasáda bytového domu Klíše

Po nanesení fasády

Fasáda bytového domu Klíše

Kontakt

JANKU Stavby
Janku Jiří
Krokova 207
Chlumec
40339
+420777856674
867 47 266
DIČ CZ7710102906
Firma je zapsána na živnostenském úřadě
v Ústí nad Labem

Stavba pasivního RD Kočkov - Ústí nad Labem8