Terénní úpravy

Při realizaci výstavby rodinných domů, firemních objektů a ostatních staveb je potřeba dokončit i terénní okolí. Co vše se skrývá za těmito úpravami a jak je co nejlépe zvládnout?
Firma JANKU stavby nabízí profesionální přístup k těmto pracím.

Na počátku by měla být jednoznačně skývka ornice ještě před započetím výstavby. Po dokončení činností, které by ještě mohly ovlivnit terén, začneme s nápravou škod způsobených stavbou tj. úprava udusaného podloží. Dále pokračujeme vyrovnáním případných nerovností, popřípadě vybudování přírodních terénních vln, předělů nebo vyvýšenin a zajímavých zákoutí. Pokud není ornice ze skrývky dostatečně kvalitní pak zajistíme dovoz kvalitní zeminy pro budování terénních úprav, tak aby výsledný efekt byl nejen na pohled pěkný, ale i měl trvalou hodnotu. Po těchto úpravách můžeme přejít k zakládání trávníků, budování cest a chodníku nebo jiných terénních úprav dle požadavku zákazníka.

Terénní úpravy opravdu velmi pomáhají celkovému konečnému vzhledu celé stavby, proto je nepodceňujme a pokud si na ně sami netroufnete nebo na ně nemáte čas z jiných důvodů určitě se na nás obraťte a my přijedeme a domluvíme postup jak upravit okolí vašeho domu nebo firmy.

Kontakt

JANKU Stavby
Janku Jiří
Krokova 207
Chlumec
40339
+420777856674
867 47 266
DIČ CZ7710102906
Firma je zapsána na živnostenském úřadě
v Ústí nad Labem

Stavba pasivního RD Kočkov - Ústí nad Labem8